Książka to zawsze dobry pomysł na prezent

Być może w Twoim otoczeniu są pary spodziewające się dziecka, świeżo upieczeni rodzice albo mamy i ojcowie, którzy bardzo angażują się w rodzicielstwo i nieustannie chłoną różne inspiracje. Mogą być i tacy, którzy wyglądają na przytłoczonych i zagubionych. A może wśród osób Ci bliskich są zawodowi opiekunowie, wychowawcy przedszkolni lub nauczyciele?

Mądry i ładnie wydany poradnik rodzicielski „Pozwól dziecku być” dobrze się sprawdzi jako elegancki a zarazem praktyczny prezent z dowolnej okazji: urodzin, imienin, ważnej rocznicy czy pod choinkę. Tym bardziej, że nie ma na nim ceny, którą trzeba zamazywać, albo naklejki, którą trudno oderwać bez zostawiania śladu.

Teraz możesz zamówić go od razu zapakowany na prezent. To wygodny sposób na oszczędność czasu – zwłaszcza wtedy, gdy nie masz w domu ozdobnego opakowania, wstążek i chcesz od razu otrzymać gotowy do wręczenia, wyjątkowy podarunek, którego nie można znaleźć w żadnym sklepie stacjonarnym

Jak wygląda opakowanie prezentowe?

Papier w kolorze kremowym i granatowa wstążka zostały specjalnie dobrane do kolorystyki okładki książki. Poniżej znajdziesz zdjęcia pokazujące, w jaki sposób pakujemy poradnik „Pozwól dziecku być” na prezent.

W jaki sposób zamówić opakowanie prezentowe?

Podczas składania zamówienia w moim sklepie możesz wybrać opakowanie prezentowe (za dodatkową opłatą). W tym celu zaznacz pokazaną na obrazku opcję.